Reklamacje

Ogólne zasady reklamacji w Poplin Warsaw

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ubrania spełniły Twoje oczekiwania. Jeśli jednak zdarzy się tak, że będziesz miała zastrzeżenia co do naszych produktów to pamiętaj, że na wszystkie produkty kupione w Poplin Warsaw przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty jego dostawy zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

1.  Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza reklamacji:

W pierwszej kolejności poinformuj nas mailowo o reklamacji, którą chcesz złożyć, być może będziemy mogli pomóc jeszcze przed wysłaniem do nas produktu, który reklamujesz (email: kontakt@poplinwarsaw.com)

2. Wyślij reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem na adres podany poniżej, z dopiskiem „REKLAMACJA” na paczce.

3. Po otrzymaniu przesyłki rozpatrzymy reklamację w przeciągu 14 dni.

4. Poinformujemy Cię o rozpatrzeniu reklamacji drogą elektroniczną.

5. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Pamiętaj, że zamiast naszego formularza pismo reklamacyjne możesz także przygotować samodzielnie. W takim przypadku nie zapomnij, aby uwzględnić w nim: numeru zamówienia; informacji dotyczących okoliczności reklamacji, w szczególności daty ujawnienia niezgodności towaru z umową (wady); pożądanego sposobu rozstrzygnięcia reklamacji – wymiany lub naprawy lub gdy te formy są niemożliwe lub zbyt uciążliwe do realizacji zgodnie z treścią ustawy o prawach konsumenta – zwrotu reklamacyjnego lub obniżenia ceny; danych kontaktowych.

Poplin Warsaw
ul. Miodowa 75/1
05-800 Pruszków
tel. dla kuriera: 501594753
email: kontakt@poplinwarsaw.com

Prosimy, aby do wysyłki reklamowanego produktu nie korzystać z opcji Szybkich Zwrotów Inpost, służą one jedynie do wysyłki zwrotów oraz produktów do wymiany.