O MARCE

Witaj,

Z tej strony Klaudia, twórczyni Poplin, niepoprawna romantyczka, artystyczna dusza i marzycielka – to właśnie te trzy cechy odpowiadają za powstanie marki oraz to jak ona wygląda i co za sobą niesie 🙂

Każdy projekt Poplin powstaje z niezwykłą czułością i dbałością o najmniejsze detale, opowiada historię o nas – kobietach i o tym co w nas najpiękniejsze, o naszej delikatności, subtelności, ale też niezwykłej sile, która jest nieodłącznym elementem kobiecości.

Kroje Poplin inspirowane duchem dawnych czasów, głównie pierwszą połową XX wieku, ze szczyptą współczesności, to ponadczasowa klasyka, która wykracza poza czas i trendy.

Projektując nasze ubrania chcę, żeby dodawały blasku każdej nawet zwykłej chwili, a każda kobieta czuła się w nich wyjątkowo.

Dodatkowo ważne dla mnie było, żeby nasze ubrania powstawały z naturalnych tkanin pozwalających skórze oddychać, a proces ich tworzenia był jak najbardziej etyczny, dlatego szyjemy w lokalnych pracowniach krawieckich i kameralnych szwalniach, w których liczy się wysoka jakość wykonania.

Więcej o tym jak powstają nasze ubrania dowiesz się tutaj.

Witaj w świecie Poplin, rozgość się wygodnie, a ja pokaże Ci moc kobiecej subtelności.

Klaudia